| Specifikacija | |
| Variklio galia | 1500 vatų 35h elektroniniu būdu valdomas nuolatinės srovės variklis be šepetėlių (atsparus vandeniui) |
| Valdiklis | 38A/15 vamzdis |
| Greitis | 65 km/h |
| Greitis | Mažas greitis (laipiojimas) / vidutinis greitis (mieste) / didelis greitis (greitis) / atbuline eiga |
| Diapazonas / įkrovimas | Didesnis arba lygus 45 km/vienam įkrovimui |
| Laipiojimo kampas | 15 laipsnių |
| Stabdžių sistema | Priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai |
| Sėdynės aukštis | 810 mm |
| transporto priemonės dydis | 1800*760*1100 |
| Svoris be baterijos | 62 kg |
| Įkelti | 250 kg |
| Padangos | 3.{1}} vakuumines padangas |
| Greičio matuoklis | LED spalvotas skaitmeninis |
| Įtampa | 60/72V |
| Baterija | Švino rūgšties akumuliatorius |
| Signalizavimo funkcija | Centrinis užraktas su apsaugos nuo vagystės signalizacija, beraktis užvedimas, surask mano e-bike funkciją |
| Priekiniai žibintai | Stilingas LED žibintas |
| galinis žibintas | Stilingas galinis žibintas |
| Įkroviklis | 60V arba 72V/3A arba 6A/Automatinis maitinimo išjungimas |
| Įkrovimo laikas | Nuo 3 iki 5 valandų / nuo 6 iki 8 valandų |
| smūgio sugertis | Priekyje – amortizacinė hidraulika |
| Galinis - dviejų vamzdžių hidraulika | |
| Minimali prošvaisa | 110 mm |
| Ratai | 10" madingi aliuminio lydinio ratlankiai |
| DAŽYMAS | fotokietinimas |
| Stabdžių švaistiklis | Aliuminio lydinys |
| FUNKCIJOS | Vieno rakto remontas, reversas |
| Logistikos | |||
| Siuntimas | Vandenynas / geležinkelis / greitasis | Pakrovimo uostas | Ningbo / Šanchajaus uostas |
Produkto privalumai
Elektrinis motociklas su elegantišku, aerodinaminiu stiliumi ir ryškiomis spalvomis







sertifikavimas


paroda



DUK
1. Kl.: Ar galiu gauti vieną ar du pavyzdžius nuorodai?
A: Taip, mes priimame bandomojo užsakymo pavyzdžius. Pridėsime tam tikras pavyzdines išlaidas, kad subalansuotume vidaus išlaidas.
2. Kl.: koks pristatymo laikas?
A: Jei turime pavyzdinį užsakymą, pristatymo laikas yra apie vieną savaitę. Kitų užsakymų atveju, kaip įprasta, 25 -30 d. po apmokėjimo.
3. Kl.: kokia spalva bus prieinama?
A: Paprastai klientams pristatysime populiariausias spalvas. Ir mes galime pagaminti spalvas pagal kliento poreikius.
4. Kl.: Ar galiu ant gaminio naudoti savo logotipą ar prekės ženklą?
A: Taip, mes galime padaryti klientų logotipą ant motociklo.
5. K: Kaip galime garantuoti kokybę?
A: Mūsų pavyzdžio patvirtinimas yra labai griežtas prieš gaminant partiją, taip pat prieš išsiuntimą atliekame itin kruopštų galutinio produkto tyrimą.
6. Kl.: Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos už pavyzdį?
A: Priimami DP, TT ir LC.
Hot Tags: 1200w elektrinis motociklas suaugusiems, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, nešiojamas elektrinis paspirtukas, elektrinis motorolerio variklis 48v, elektrinis Citycoco motociklas, 60v 12ah elektrinis Citycoco motoroleris, sportinis elektrinis motociklas, 2000W elektrinis motociklas
Populiarus Žymos: stilingas led šviesos elektrinis motociklas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba








