| SPEC | |
| Variklio galia | 800 vatų 27 elektroniniu būdu valdomas bešepetinis nuolatinės srovės variklis (atsparus vandeniui) |
| Valdiklis | 30A/12 vamzdis |
| Greitis | 48 km/h |
| Greitis | Mažas greitis (laipiojimas) / vidutinis greitis (mieste) / didelis greitis (greitis) / atbuline eiga |
| Diapazonas / įkrovimas | Didesnis arba lygus 45 km/vienam įkrovimui |
| Laipiojimo kampas | 15 laipsnių |
| Stabdžių sistema | Priekinis diskinis ir galinis stebulės stabdys |
| Sėdynės aukštis | 810 mm |
| transporto priemonės dydis | 1850*750*1100 |
| Svoris be baterijos | 55 kg |
| Įkelti | 150 kg |
| Padangos | 3.{1}} vakuuminė padanga |
| Greičio matuoklis | Skystųjų kristalų skaitmeninis |
| Įtampa | 48/60V |
| Baterija | Švino rūgšties akumuliatorius |
| Signalizavimo funkcija | Centrinis užraktas su apsaugos nuo vagystės signalizacija, beraktis užvedimas, surask mano e-bike funkciją |
| Priekiniai žibintai | Stilingas LED žibintas |
| galinis žibintas | Stilingas galinis žibintas |
| Įkroviklis | 48V arba 60V/3A arba 6A/Automatinis maitinimo išjungimas |
| Įkrovimo laikas | Nuo 3 iki 5 valandų / nuo 6 iki 8 valandų |
| smūgio sugertis | Priekyje – amortizacinė hidraulika |
| Galinis - dviejų vamzdžių hidraulika | |
| Minimali prošvaisa | 90 mm |
| Ratai | 10 colių stilingi geležiniai ratai |
| DAŽYMAS | fotokietinimas |
| Stabdžių švaistiklis | Aliuminio lydinys |
| FUNKCIJOS | Remontas vienu paspaudimu, atbuline eiga |
Produkto privalumai
Šis elektrinis motociklas yra dviejų spalvų








DUK
1.Q: Kas mes tokie?
A: Mūsų būstinė yra Wuxi, Anhui provincijoje, Kinijoje ir parduodame savo produktus Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Australijoje.
2.Q: Ką galite nusipirkti iš mūsų?
A: Elektriniai motociklai, elektriniai paspirtukai, elektriniai dviračiai, elektriniai automobiliai ir jų dalys.
3.Q: Kokia yra jūsų pavyzdžio politika?
A: Pavyzdžiai gali būti pateikti, tačiau klientai turi sumokėti imties mokestį ir pristatymo išlaidas.
4. Q: Kaip užtikrinti kokybę?
A: Mes visada pateikiame priešgamybinius pavyzdžius prieš masinę gamybą;
Galutinis patikrinimas turi būti atliktas prieš išsiunčiant;
5. Kl.: Kas yra mokėjimas?
A: Priimami DP, TT ir LC.
Populiarus Žymos: 800w elektrinis turistinis motociklas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba








