| SPEC | |
| Variklio galia | 800 vatų 27h elektroniniu būdu valdomas bešepetinis nuolatinės srovės variklis (atsparus vandeniui) |
| Valdiklis | 30A/12 vamzdeliai |
| Greitis | 43 km/h |
| Greitis | Mažas greitis (laipiojimas) / vidutinis greitis (mieste) / didelis greitis (sportas) / atbuline eiga |
| Diapazonas / įkrovimas | Didesnis arba lygus 45 km/vienam įkrovimui |
| Laipiojimo kampas | 15 laipsnių |
| Stabdžių sistema | Priekinis diskinis ir galinis stebulės stabdys |
| Sėdynės aukštis | 850 mm |
| transporto priemonės dydis | 1860 * 730 * 1110 mm |
| RATŲ BAŽĖ | 1330 mm |
| Svoris be baterijos | 58 kg |
| Įkelti | 250 kg |
| Padangos | 3.{1}} vakuuminė padanga |
| Greičio matuoklis | Skystųjų kristalų skaitmeninis |
| Įtampa | 60/72V |
| Baterija | Švino rūgšties akumuliatorius |
| Signalizavimo funkcija | Centrinis užraktas su apsaugos nuo vagystės signalizacija, beraktis užvedimas, surask mano e-bike funkciją |
| Priekiniai žibintai | Stilingas LED žibintas |
| galinis žibintas | Stilingas galinis žibintas |
| Įkroviklis | 60V arba 72V/3A arba 6A/Automatinis maitinimo išjungimas |
| Įkrovimo laikas | 6-8 valandas |
| smūgio sugertis | Priekyje – amortizacinė hidraulinė sistema |
| Galinis - dviejų vamzdžių hidraulika | |
| Minimali prošvaisa | 110 mm |
| Ratai | 10 colių stilingi geležiniai ratai |
| DAŽYMAS | fotokietinimas |
| Stabdžių švaistiklis | Aliuminio lydinys |
| FUNKCIJOS | Remontas vienu paspaudimu, atbuline eiga |
| Logistikos | |||
| Siuntimas | Vandenynas / geležinkelis / greitasis | Pakrovimo uostas | Ningbo / Šanchajaus uostas |
Produkto privalumai
Elektrinis paspirtukas suaugusiems, mados dizainas, aukštos kokybės rėmas. Atnaujinti LED žibintai ir minimalistinė sportiška išvaizda! Su nuostabiu degalų ridu ir itin sklandžiu, efektyviu, tyliu transportu Važiuokite mūsų legaliais dviračiais ir tyrinėkite atviro kelio laisvę. Nesvarbu, ar esate miesto motociklininkas, ar tyrinėtojas, mes turime jums tobulą pasivažinėjimą.






Kompanijos profilis
Įsikūręs nuostabiame Taihu ežero ežero krante - Wuxi, Huangzhonghuang Automobile Industry (Wuxi) Co., Ltd. yra profesionali ir aukštos kokybės elektromobilių tyrimų, plėtros ir gamybos įmonė. Bendrovė turi 30 000 kvadratinių metrų gamybos įmonių ir MTEP pastatų bei šimtus darbuotojų.
Mes laikomės įmonės principo „lojalumas, patikimumas, sąžiningumas ir harmonija“ ir verslo filosofija „greita, paprasta, individualizuota ir liesa“, pasikliaujame išskirtine vadovų komanda, aukščiausios klasės talentais, puikia verslo kultūra ir darbu. atsakingai ir išmintingai sunkiai kuriamas ir gaminamas elektromobilis, tinkamas važinėti vartotojams.
Mes suteikiame spalvų ir linksmybių žmonių gyvenimui. Tikimės užmegzti ryšį su jumis!


DUK
1. Kl.: kokia yra jūsų pavyzdžių politika?
A: Mes galime pateikti pavyzdį, jei turime paruoštų dalių sandėlyje, tačiau klientai turi sumokėti pavyzdžio ir kurjerio išlaidas.
2. Kl.: Kaip padaryti, kad mūsų verslas būtų ilgalaikiai ir geri santykiai?
A: Mes išlaikome gerą kokybę ir konkurencingą kainą, kad užtikrintume mūsų klientų naudą.
3. Kl.: Ar galiu ant gaminio naudoti savo logotipą ar prekės ženklą?
A: Taip, mes galime padaryti klientų logotipą ant motociklo.
4. Kl.: Kokios yra jūsų garantijos sąlygos?
A: Siūlome skirtingą garantijos laiką skirtingiems priedams. Pagrindinės dalys vieneriems metams.
5. Kl.: Ar tikrinate gatavus gaminius?
A: Taip, kiekvieną gamybos etapą ir gatavus produktus prieš išsiunčiant patikrins QC skyrius.
Populiarus Žymos: eec 800w elektrinis motociklas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba







