| SPEC | |
| Variklio galia | 1500 vatų elektroniniu būdu valdomas bešepetinis nuolatinės srovės variklis (atsparus vandeniui) |
| Valdiklis | Rand EM70/30A |
| Greitis | 55 km/h |
| Greitis | Mažas greitis (laipiojimas) / vidutinis greitis (mieste) / didelis greitis (sportas) / atbuline eiga |
| Diapazonas / įkrovimas | Didesnis arba lygus 45 km/vienam įkrovimui |
| Laipiojimo kampas | 15 laipsnių |
| Stabdžių sistema | Priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai |
| Sėdynės aukštis | Priekis: 760 mm Galinis 850 mm |
| transporto priemonės dydis | 2000*750*1250 |
| ratų bazė | 1450 mm |
| Svoris be baterijos | 93 kg |
| Įkelti | 250 kg |
| Padangos | Priekinės 120/70-12, galinės 130/70-12 vakuuminės padangos |
| Greičio matuoklis | LED spalvotas skaitmeninis |
| Įtampa | 60/72V |
| Baterija | Švino rūgšties akumuliatorius |
| Signalizavimo funkcija | Centrinis užraktas su apsaugos nuo vagystės signalizacija, beraktis užvedimas, surask mano e-bike funkciją |
| Priekiniai žibintai | Stilingas LED žibintas |
| galinis žibintas | Stilingas galinis žibintas |
| Įkroviklis | 60V arba 72V/3A arba 6A/Automatinis maitinimo išjungimas |
| Įkrovimo laikas | Nuo 3 iki 5 valandų / nuo 6 iki 8 valandų |
| smūgio sugertis | Priekinė – amortizacinė konversijos hidraulika |
| Galinio dvigubo vamzdžio konversijos hidraulika | |
| Minimali prošvaisa | 150 mm |
| Ratai | 12 colių madingi aliuminio lydinio ratlankiai |
| DAŽYMAS | foto kietinimas |
| Stabdžių švaistiklis | Aliuminio lydinys |
| FUNKCIJOS | Remontas vienu paspaudimu, atbulinės eigos, priekiniai atbulinės eigos stabdžiai |
| Logistikos | |||
| Siuntimas | Vandenynas / geležinkelis / greitasis | Pakrovimo uostas | Ningbo / Šanchajaus uostas |
Produkto privalumai
1500 vatų bešepetėlis elektrinis motociklas, šis motociklas turi aptakų lenktyninio motociklo stilių ir puikiai tinka važiuoti greitkeliu. Taip pat lengva naršyti esant intensyviam eismui ar miesto gatvėmis.
Šis elektrinis motociklas puikiai tinka tiems, kurie ieško greito, lengvo ir linksmo važiavimo būdo tiek normaliai važinėjant, tiek kopiant į bet kurią įkalnę. Leidžia gabenti itin sklandžiai, efektyviai ir tyliai. Šis motociklas puikiai tinka tiems, kurie ieško greito, lengvo ir linksmo būdo keliauti tiek normaliai važinėjant, tiek kopiant į bet kurią kalvę, su kuria galite susidurti. Leidžia itin sklandžiai, efektyviai ir tyliai transportuoti.






DUK
1. Kl.: Ar galiu gauti vieną ar du pavyzdžius nuorodai?
A: Taip, mes priimame bandomojo užsakymo pavyzdžius. Pridėsime tam tikras pavyzdines išlaidas, kad subalansuotume vidaus išlaidas.
2. Kl.: Ar galiu ant savo produktų naudoti savo logotipą ar prekės ženklą?
A: Taip, mes galime atspausdinti klientų logotipą ant motociklo.
3. Kl.: Kokios yra garantijos nuostatos?
A: Pagrindinės dalys vieneriems metams.
4. Kl.: Kokios yra jūsų mokėjimo galimybės?
A: Priimami DP, TT ir LC.
Sveiki atvykę į šį puslapį.
Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie gaminį, nuotraukas, vaizdo įrašus, specifikacijas ir pan., susisiekite su mumis! Dėkoju.
Populiarus Žymos: 1500w bešepetėlis elektrinis motociklas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba







