| Specifikacija | |
| Variklio galia | 800 vatų 24h elektroniniu būdu valdomas bešepetinis nuolatinės srovės variklis (atsparus vandeniui) |
| Valdiklis | 27A/12 vamzdeliai |
| Greitis | 43 km/h |
| Greitis | Mažas greitis (laipiojimas) / vidutinis greitis (mieste) / didelis greitis (greitis) / atbuline eiga |
| Diapazonas / įkrovimas | Didesnis arba lygus 45 km/vienam įkrovimui |
| Laipiojimo kampas | 15 laipsnių |
| Stabdžių sistema | Priekinis diskinis ir galinis stebulės stabdys |
| Sėdynės aukštis | 790 mm |
| transporto priemonės dydis | 1830*700*1080 |
| ratų bazė | 1350 mm |
| Svoris be baterijos | 61 kg |
| Įkelti | 150 kg |
| Padangos | 3.{1}} vakuuminė padanga |
| Greičio matuoklis | LED spalvotas skaitmeninis |
| Įtampa | 48/60V |
| Baterija | Švino rūgšties akumuliatorius |
| Signalizavimo funkcija | Centrinis užraktas su apsaugos nuo vagystės signalizacija, beraktis užvedimas, surask mano e-bike funkciją |
| Priekiniai žibintai | Stilingas LED žibintas |
| galinis žibintas | Stilingas galinis žibintas |
| Įkroviklis | 48V arba 60V/3A arba 6A/Automatinis maitinimo išjungimas |
| Įkrovimo laikas | Nuo 3 iki 5 valandų / nuo 6 iki 8 valandų |
| smūgio sugertis | Priekyje – amortizacinė hidraulika |
| Galinis - dviejų vamzdžių hidraulika | |
| Minimali prošvaisa | 120 mm |
| Ratai | 10 colių stilingi geležiniai ratai |
| DAŽYMAS | fotokietinimas |
| Stabdžių švaistiklis | Aliuminio lydinys |
| FUNKCIJOS | Remontas vienu paspaudimu, atbuline eiga |
Prekės aprašymas
Motociklas turi viską, ko reikia, kad jis būtų visiškai legalus. Priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai, 10 colių stilingi geležiniai ratai ir hidraulinė sistema palengvina valdymą.









Kompanijos profilis
Huangzhonghuang Automobile Industry (Wuxi) Co., Ltd. yra viena iš pirmųjų įmonių Wuxi elektrinių transporto priemonių sektoriuje, gavusi ISO9001 sertifikatą, pasaulinio gamintojo (WMI) kodo kvalifikaciją ir EEB sertifikatą. Jos produktai gerai parduodami namuose ir užsienyje, o vartotojai juos labai mėgsta ir giria.




Sertifikatai


DUK
Q1, kada galiu gauti kainą?
A: Mes paprastai cituojame per 24 valandas po to, kai gauname jūsų užklausą. Jei labai skubate gauti kainą, pasakykite mums savo el. paštu, kad laikytume jūsų užklausos prioritetą.
2 klausimas, ar galėčiau turėti jūsų produktų kainas?
A: Sveiki atvykę. Pls nedvejodami atsiųskite mums el. laišką čia. Mūsų atsakymą gausite per 24 valandas.
Q3, Ar galiu gauti mažesnę kainą, jei užsakysiu didelius kiekius?
A: Taip, pigesnės kainos su didesniu kiekiu užsakymų.
4 klausimas, ar tikrinate gatavus gaminius?
A: Taip, kiekvieną gamybos etapą ir gatavus produktus prieš išsiunčiant patikrins QC skyrius.
5 klausimas, kaip apie masinės gamybos laiką?
A: Sąžiningai, tai priklauso nuo užsakymo kiekio ir sezono, kurį pateikiate.
Populiarus Žymos: elektrinis motociklas juodas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba








