| SPEC | |
| Variklio galia | 1500 vatų 35h elektroniniu būdu valdomas nuolatinės srovės variklis be šepetėlių (atsparus vandeniui) |
| Valdiklis | 38A/15 vamzdis |
| Greitis | 65 km/h |
| Greitis | Mažas greitis (laipiojimas) / vidutinis greitis (mieste) / didelis greitis (sportas) / atbuline eiga |
| Diapazonas / įkrovimas | Didesnis arba lygus 45 km/vienam įkrovimui |
| Laipiojimo kampas | 15 laipsnių |
| Stabdžių sistema | Priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai |
| Sėdynės aukštis | 850 mm |
| transporto priemonės dydis | 1800*780*1150 |
| Svoris be baterijos | 59 kg |
| Įkelti | 250 kg |
| Padangos | 3.{1}} vakuuminė padanga |
| Greičio matuoklis | LED spalvotas skaitmeninis |
| Įtampa | 60/72V |
| Baterija | Švino rūgšties akumuliatorius |
| Signalizavimo funkcija | Centrinis užraktas su apsaugos nuo vagystės signalizacija, beraktis užvedimas, surask mano e-bike funkciją |
| Priekiniai žibintai | Stilingas LED žibintas |
| galinis žibintas | Stilingas galinis žibintas |
| Įkroviklis | 60V arba 72V/3A arba 6A/Automatinis maitinimo išjungimas |
| Įkrovimo laikas | Nuo 3 iki 5 valandų / nuo 6 iki 8 valandų |
| smūgio sugertis | Priekyje – amortizacinė hidraulika |
| Galinis - dviejų vamzdžių hidraulika | |
| Minimali prošvaisa | 130 mm |
| Ratai | 10" madingi aliuminio lydinio ratlankiai |
| DAŽYMAS | foto kietinimas |
| Stabdžių švaistiklis | Aliuminio lydinys |
| Logistikos | |||
| Siuntimas | Vandenynas / geležinkelis / greitasis | Pakrovimo uostas | Ningbo / Šanchajaus uostas |
Produkto privalumai
Elektrinis paleidimas, dideli priekiniai žibintai!Šis motociklas turi aliuminio ratus, kad būtų taupoma degalų sąnauda, atsparumas pažeidimams ir sklandumas.
Aliuminio ratai sumažina automobilio svorį. Tvirtesni už tradicinius plieninius ratus, jie gali nešti sunkesnius krovinius. Susidūrus su įlenkimais ar nelygumais aliuminio ratai atsitrenkia su mažesne jėga, o tai žymiai pagerina prabangią važiavimo kokybę.









Kompanijos profilis


Įmonė diegia integruotą pardavimo ir aptarnavimo darbo režimą, savarankiškai kuria pirmąją pasaulyje BT techninę dviejų branduolių elektros sistemos versiją, paraiškas 13 nacionalinių patentų, o techninė dviejų branduolių elektros sistemos BT versija išsprendžia įprasto mazgo problemą. galia Mašinos mokslinių tyrimų problemoms, susijusioms su dideliu greičiu, didele apkrova, šilumos išsklaidymu ir kitais klausimais, BT techninės versijos dviejų branduolių galia naudoja integruotą vienpusės sankabos struktūrą, kuri gali išlyginti paleidimą, pašalinti magnetą. - pasipriešinimo poveikis varikliui lėtėjant ir slystant, efektyviai apsaugo valdiklį ir variklį ir labai pagerina važiavimo ridą; Kalbant apie galią, variklio galia, greičio reguliavimo mechanizmas ir galinis ratas turi vientisą jungtį, kad sumažintų galios nuostolius ir aukštą perdavimo efektyvumą.
DUK
1. Kl.: Ar galiu gauti vieną ar du pavyzdžius nuorodai?
A: Taip, mes priimame bandomojo užsakymo pavyzdžius. Pridėsime tam tikras pavyzdines išlaidas, kad subalansuotume vidaus išlaidas.
2. Kl.: koks pristatymo laikas?
A: Jei turime pavyzdinį užsakymą, pristatymo laikas yra apie vieną savaitę. Kitų užsakymų atveju, kaip įprasta, 25 -30 d. po apmokėjimo.
3. Kl.: kokia spalva bus prieinama?
A: Paprastai klientams pristatysime populiariausias spalvas. Ir mes galime pagaminti spalvas pagal kliento poreikius.
4. Kl.: Ar galiu ant gaminio naudoti savo logotipą ar prekės ženklą?
A: Taip, mes galime padaryti klientų logotipą ant motociklo.
5. K: Kaip galime garantuoti kokybę?
A: Mūsų pavyzdžio patvirtinimas yra labai griežtas prieš gaminant partiją, taip pat prieš išsiuntimą atliekame itin kruopštų galutinio produkto tyrimą.
6. Kl.: Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos už pavyzdį?
A: Priimami DP, TT ir LC.
Populiarus Žymos: 1500w švino rūgšties akumuliatoriaus elektrinis motociklas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba








