| Produkto specifikacijos | |
| Variklio galia | 1500 vatų 35h elektroniniu būdu valdomas nuolatinės srovės variklis be šepetėlių (atsparus vandeniui) |
| Valdiklis | 38A/15 vamzdis |
| Greitis | 65 km/h |
| Greitis | Mažas greitis (laipiojimas) / vidutinis greitis (mieste) / didelis greitis (greitis) / atbuline eiga |
| Diapazonas / įkrovimas | Didesnis arba lygus 45 km/vienam įkrovimui |
| Laipiojimo kampas | 15 laipsnių |
| Stabdžių sistema | Priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai |
| Sėdynės aukštis | 810 mm |
| transporto priemonės dydis | 1950*730*1200 |
| Svoris be baterijos | 65 kg |
| Įkelti | 250 kg |
| Padangos | 3.{1}} vakuumines padangas |
| Greičio matuoklis | LED spalvotas skaitmeninis |
| Įtampa | 60/72V |
| Baterija | Švino rūgšties akumuliatorius |
| Signalizavimo funkcija | Centrinis užraktas su apsaugos nuo vagystės signalizacija, beraktis užvedimas, surask mano e-bike funkciją |
| Priekiniai žibintai | Stilingas LED žibintas |
| galinis žibintas | Stilingas galinis žibintas |
| Įkroviklis | 60V arba 72V/3A arba 6A/Automatinis maitinimo išjungimas |
| Įkrovimo laikas | Nuo 3 iki 5 valandų / nuo 6 iki 8 valandų |
| smūgio sugertis | Priekyje – amortizacinė hidraulika |
| Galinis - dviejų vamzdžių hidraulika | |
| Minimali prošvaisa | 90 mm |
| Ratai | Stilingi aliuminio lydinio ratlankiai |
| DAŽYMAS | fotokietinimas |
| Stabdžių švaistiklis | Aliuminio lydinys |
| FUNKCIJOS | Remontas vienu paspaudimu, atbuline eiga |
Prekės aprašymas
Naujas sportiškas motociklas, skirtas tiek miesto viduje, tiek greitkeliu, su tvirtu priekiniu diskiniu stabdžiu, užtikrinančiu tolygų stabdymą ir stabilumą esant bet kokiam greičiui. Sportiškas ir šaunus!










Paroda



Sertifikatai


DUK
1. Kl.: Ar galiu gauti vieną ar du pavyzdžius nuorodai?
A: Taip, mes priimame bandomojo užsakymo pavyzdžius. Pridėsime tam tikras pavyzdines išlaidas, kad subalansuotume vidaus išlaidas.
2. Kl.: Kokios yra garantijos nuostatos?
A: Pagrindinės dalys vieneriems metams.
3. Kl.: Kokios yra jūsų mokėjimo galimybės?
A: Priimami DP, TT ir LC.
4. Kl.: kaip apie jūsų pristatymo laiką?
A: Konkretus pristatymo laikas priklauso nuo prekių ir jūsų užsakymo kiekio.
5. Kl.: Kaip padaryti, kad mūsų verslas būtų ilgalaikiai ir geri santykiai?
A: Mes gerbiame kiekvieną klientą kaip savo draugą ir nuoširdžiai užsiimame verslu bei draugaujame su jais, nesvarbu, iš kur jie kilę.
Populiarus Žymos: 1500w mados dizaino elektrinis motociklas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba


