| Specifikacija | |
| Variklio galia | 1200W 30H elektroniniu būdu valdomas bešepetinis nuolatinės srovės variklis (atsparus vandeniui) |
| Valdiklis | 32A/12 vamzdeliai |
| Greitis | 55 km/h |
| Greitis | Mažas greitis (laipiojimas) / vidutinis greitis (mieste) / didelis greitis (sportas) / atbuline eiga |
| Diapazonas / įkrovimas | Didesnis arba lygus 45 km/vienam įkrovimui |
| Laipiojimo kampas | 15 laipsnių |
| Stabdžių sistema | Priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai |
| Sėdynės aukštis | 810 mm |
| transporto priemonės dydis | 2100*730*1170 |
| Svoris be baterijos | 83 kg |
| Įkelti | 250 kg |
| Padangos | 90/90-12 vakuuminės padangos |
| Greičio matuoklis | Skystųjų kristalų skaitmeninis |
| Įtampa | 60/72V |
| Baterija | Švino rūgšties akumuliatorius |
| Signalizavimo funkcija | Centrinis užraktas su apsaugos nuo vagystės signalizacija, beraktis užvedimas, surask mano e-bike funkciją |
| Priekiniai žibintai | Stilingas LED žibintas |
| galinis žibintas | Stilingas galinis žibintas |
| Įkroviklis | 60V arba 72V/3A arba 6A/Automatinis maitinimo išjungimas |
| Įkrovimo laikas | Nuo 3 iki 5 valandų / nuo 6 iki 8 valandų |
| smūgio sugertis | Priekyje - slopinama hidraulika |
| Galinis - dviejų vamzdžių hidraulika | |
| Minimali prošvaisa | 100 mm |
| Ratai | 12 colių madingi aliuminio lydinio ratlankiai |
| DAŽYMAS | foto kietinimas |
| Stabdžių švaistiklis | Aliuminio lydinys |
| FUNKCIJOS | Vieno rakto remontas, reversas |
Produkto privalumai
1200 W elektrinis motociklas be šepetėlių, šis motociklas turi aptakų lenktyninio motociklo stilių ir puikiai tinka važiuoti greitkeliu. Taip pat lengva naršyti esant intensyviam eismui ar miesto gatvėmis.










DUK
1. Kl.: Ar galiu gauti vieną ar du pavyzdžius nuorodai?
A: Taip, mes priimame bandomojo užsakymo pavyzdžius. Pridėsime tam tikras pavyzdines išlaidas, kad subalansuotume vidaus išlaidas.
2. Kl.: Ar galiu ant savo produktų naudoti savo logotipą ar prekės ženklą?
A: Taip, mes galime atspausdinti klientų logotipą ant motociklo.
3. Kl.: Kokios yra garantijos nuostatos?
A: Pagrindinės dalys vieneriems metams.
4. Kl.: Kokios yra jūsų mokėjimo galimybės?
A: Priimami DP, TT ir LC.
Populiarus Žymos: elektrinis motociklas sidabras, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba









