| SPEC | |
| Variklio galia | 1200W 30H elektroniniu būdu valdomas bešepetinis nuolatinės srovės variklis (atsparus vandeniui) |
| Valdiklis | 32A/12 vamzdeliai |
| Greitis | 55 km/h |
| Greitis | Mažas greitis (laipiojimas) / vidutinis greitis (mieste) / didelis greitis (sportas) / atbuline eiga |
| Diapazonas / įkrovimas | Didesnis arba lygus 45 km/vienam įkrovimui |
| Laipiojimo kampas | 15 laipsnių |
| Stabdžių sistema | Priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai |
| Sėdynės aukštis | 780 mm |
| transporto priemonės dydis | 1750*700*1100 |
| ratų bazė | 1300 mm |
| Svoris be baterijos | 55 kg |
| Įkelti | 150 kg |
| Padangos | 3.{1}} vakuuminė padanga |
| Greičio matuoklis | LED spalvotas skaitmeninis |
| Įtampa | 48/60 voltų |
| Baterija | Švino rūgšties akumuliatorius |
| Signalizavimo funkcija | Centrinis užraktas su apsaugos nuo vagystės signalizacija, beraktis užvedimas, surask mano e-bike funkciją |
| Priekiniai žibintai | Stilingas LED žibintas |
| galinis žibintas | Stilingas galinis žibintas |
| Įkroviklis | 48/60V/3A automatinis išjungimas |
| Įkrovimo laikas | 6-8 valandas |
| smūgio sugertis | Priekyje - slopinama hidraulika |
| Galinio dvigubo vamzdžio hidraulinė sistema | |
| Minimali prošvaisa | 80 mm |
| Ratai | 10 colių madingi aliuminio lydinio ratlankiai |
| DAŽYMAS | fotokietinimas |
| Stabdžių švaistiklis | Aliuminio lydinys |
| FUNKCIJOS | Vieno rakto remontas, reversas |
Produkto privalumai
Šis elektrinis motociklas puikiai tinka tiems, kurie ieško greito, lengvo ir linksmo važiavimo būdo tiek normaliai važinėjant, tiek kopiant į bet kurią įkalnę. Leidžia gabenti itin sklandžiai, efektyviai ir tyliai. Šis motociklas puikiai tinka tiems, kurie ieško greito, lengvo ir linksmo būdo keliauti tiek normaliai važinėjant, tiek kopiant į bet kurią kalvę, su kuria galite susidurti. Leidžia itin sklandžiai, efektyviai ir tyliai transportuoti.










DUK
1. Kl.: Ar galiu gauti vieną ar du pavyzdžius nuorodai?
A: Taip, mes priimame bandomojo užsakymo pavyzdžius. Pridėsime tam tikras pavyzdines išlaidas, kad subalansuotume vidaus išlaidas.
2. Kl.: Ar galiu ant savo produktų naudoti savo logotipą ar prekės ženklą?
A: Taip, mes galime atspausdinti klientų logotipą ant motociklo.
3. Kl.: Kokios yra garantijos nuostatos?
A: Pagrindinės dalys vieneriems metams.
4. Kl.: Kokios yra jūsų mokėjimo galimybės?
A: Priimami DP, TT ir LC.
Populiarus Žymos: Aliuminio lydinio ratlankiai elektrinis motociklas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba








