| SPEC |
| variklio galia | 1500 W elektroniniu būdu valdomas bešepetinis nuolatinės srovės variklis (atsparus vandeniui) |
| valdiklis | 38A/15vamzdis |
| greitis | 65 km/h |
| greitis | žemas (alpinizmas) / vidurinis (miestas) / aukštas (sportas) / atbuline eiga |
| diapazonas / įkrovimas | Didesnis arba lygus 45 km/įkrovimas |
| laipiojimo kampas | 15 laipsnių |
| stabdžių sistema | priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai |
| sėdynės aukštis | 800 mm |
| transporto priemonės dydis | 1900*750*1100 |
| svoris be akumuliatoriaus | 69 kg |
| apkrova | 250 kg |
| padanga | 3.{1}} vakuumines padangas |
| greičio matuoklis | LED |
| Įtampa | 60/72V |
| baterija | Švino rūgšties akumuliatorius |
| signalizacija | centrinio užrakto signalizacija, užvedimas vienu rakteliu, surask mano automobilį |
| galvos šviesa | LED |
| galinis žibintas | LED |
| įkroviklis | 60Vor72V/3Aor6A/išmanusis įkrovimas |
| įkrovimo laikas | 3-5valandos/6-8val |
| smūgio sugertis | priekinė amortizacija hidraulinė |
| galinis-dviejų vamzdžių hidraulika | |
| min prošvaisa | 90 mm |
| ratlankis | aliuminio lydinys |
| tapyba | šviesos kietėjimas |
| nulaužti švaistiklį | aliuminio lydinys |
| kitas | vieno rakto remontas |
Produkto privalumai
Elektrinis paspirtukas, mados dizainas, aukštos kokybės rėmas.






DUK
1. Kl.: Ar galiu gauti vieną ar du pavyzdžius nuorodai?
A: Taip, mes priimame bandomojo užsakymo pavyzdžius. Pridėsime tam tikras pavyzdines išlaidas, kad subalansuotume vidaus išlaidas.
2. Kl.: koks pristatymo laikas?
A: Jei turime pavyzdinį užsakymą, pristatymo laikas yra apie vieną savaitę. Kitų užsakymų atveju, kaip įprasta, 25 -30 d. po apmokėjimo.
3. Kl.: kokia spalva bus prieinama?
A: Paprastai klientams pristatysime populiariausias spalvas. Ir mes galime pagaminti spalvas pagal kliento poreikius.
4. Kl.: Ar galiu ant gaminio naudoti savo logotipą ar prekės ženklą?
A: Taip, mes galime padaryti klientų logotipą ant motociklo.
5. Kl.: Kokios yra jūsų garantijos sąlygos?
A: Siūlome skirtingą garantijos laiką skirtingiems priedams. Pagrindinės dalys vieneriems metams.
6. Kl.: Kas yra mokėjimas?
A: Priimami DP, TT ir LC.
Populiarus Žymos: 606 elektrinis paspirtukas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba








